Historie


Voorzitters

VanTotNaam
25-01-195801-01-1973Antoon van het Hullenaar
01-01-197315-06-2003Wim Kersten
15-06-200330-09-2017Hans Gradussen
30-09-2017HedenFelix Kleinpenning

Tamboermaitres

VanTotNaam
21-05-195801-07-1964Karel Rensen
01-07-196401-10-1978Theo Rikken
01-10-197831-12-2004Gery Geurts
31-12-200431-12-2005Jeroen Hendriksen (i.o.)
31-12-200514-06-2008Gery Geurts
14-06-200801-09-2014Jürgen Gunsing
01-09-201413-02-2017Dennis Janssen
13-02-201718-02-2019Nanko Stinissen
18-02-2019HedenPetra Wagener